Obsługa serwisowa

Serwis WSOP zapewnia sprawne funkcjonowanie myjni przez kolejne lata ich użytkowania. Dbając o wygodę użytkownika i dobre imię firmy WSOP staramy się wykonywać nasze usługi na najwyższym poziomie. Dysponujemy siecią stałych punktów serwisowych w wielu regionach kraju. Dzięki temu szybciej docieramy do klienta.

Serwis WSOP to 30-osobowy zespół ludzi – fachowców nastawionych na ciągłe doskonalenie swojej wiedzy i warsztatu pracy. Nasze ekipy serwisowe mają do dyspozycji 20 doskonale wyposażonych samochodów.

Specjalnie dla klientów uruchomiliśmy dwa regiony serwisowe, z których każdy posiada własny, telefoniczny hot-line. Dzwoniąc pod jeden, łatwy do zapamiętania numer telefonu, od razu uzyskasz pomoc dyspozytora serwisu.

Podpisując umowę serwisową klient nie płaci za dojazd serwisu, dodatkowo otrzymuje korzystny rabat na części i robociznę. Umowa pozwala spać spokojnie – klient przekazuje Serwisowi WSOP obsługę techniczną swoich urządzeń, i to Serwis WSOP pilnuje terminów przeglądów technicznych, gwarancyjnych, konserwacji, itd.

logo WSOP
WSOP Sp. z o.o.
ul. Dworcowa 62
Knurów, 44-190
E-mail: info@wsop.pl
Fax: (32) 332-48-48
invoice