WSOP

sprawdzony partner w biznesie

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej wykorzystaliśmy do stworzenia myjni bezdotykowej Cleanart.

25 lat doświadczenia w motoryzacji

Na rynek myjni weszliśmy w 2005 roku chcąc rozszerzyć naszą podstawową działalność, jaką jest wyposażanie stacji kontroli pojazdów i innych obiektów zaplecza motoryzacji. Nasi klienci, którym dostarczaliśmy od lat 90-tych głównie wysokiej jakości linie diagnostyczne, byli zainteresowali dywersyfikacją swojego biznesu o usługi mycia. Chcąc towarzyszyć im w tej drodze rozpoczęliśmy współpracę z europejskimi wytwórcami myjni. Po kilkunastu latach doprowadziło nas to do tego, że obok produkowania linii diagnostycznych CERTUS staliśmy się także producentem myjni bezdotykowych Cleanart, wykorzystując doświadczenie w zakresie badań i rozwoju, uwieńczone w 2019 roku otwarciem Centrum Badawczo-Rozwojowego WSOP.

Nie tylko myjnie samoobsługowe

Jesteśmy producentem myjni bezdotykowych Cleanart, ale nie jest to nasz jedyny segment działalności w zakresie usług mycia. Od 2005 roku oferujemy i montujemy naszym klientom posiadającym kompleksy motoryzacyjne myjnie różnych typów. Współpracujemy z renomowanymi producentami europejskimi (Adriateh, Tammermatic, WashTec), co pozwala nam – oprócz myjni własnej produkcji – oferować klientom niezwykle szeroki wachlarz urządzeń: począwszy od myjni samoobsługowych, poprzez portale automatyczne (szczotkowe) dla pojazdów osobowych i użytkowych, urządzenia specjalistyczne dla pojazdów ciężarowych, aż na rozbudowanych myjniach tunelowych kończąc.

Myjnie to nasza specjalność

Zespół inżynierski WSOP w ciągu ostatnich 15 lat przeprowadził wiele niestandardowych instalacji techniki myjącej, dzięki czemu zgromadziliśmy bogate doświadczenie. Zależy nam, aby każdemu inwestorowi zaproponować maszynę, którą będzie dopasowana do jego specyficznych potrzeb. Szeroka paleta oferowanych urządzeń umożliwia nam takie podejście.

Made in Poland

Od zawsze jesteśmy polską firmą rodzinną. Z powodzeniem rozwijamy produkcję kolejnych urządzeń w oparciu o zgromadzone doświadczenia i własne zaplecze produkcyjne. Wierzymy, że „polskie” znaczy dobre, a rozwój naszej firmy przyczyni się do rozwoju polskiej gospodarki. Dlatego z dumą oferujemy nasze produkty, wierząc, że ich wybór przyczyni się także do sukcesu naszych klientów.