Wiaty Cleanart

piękno przyciągające wzrok

Kierowców samochodów zaciekawiają ładne i oryginalne obiekty, w których mogą obsłużyć swoje pojazdy. Dlatego myjnie bezdotykowe Cleanart uzyskały szczególnie atrakcyjny design, który tworzą zarówno kształt i kolorystyka wiat, jak i wszystkie pozostały elementy wizerunku – przyciągające wzrok wysmakowane banery na ściankach działowych oraz dopasowane do nich motywy na pulpitach sterujących.

nietypowa

Wiata Elypso

Zaprojektowana w taki sposób, aby swoim nietypowym eliptycznym wyglądem przyciągała potencjalnych klientów. Świetnie prezentuje się za dnia, a w nocy – dzięki przemyślanemu systemowi oświetlenia – zyskuje zupełnie inny charakter. Atrakcyjność wiaty dodatkowo podnoszą oryginalne grafiki na ścianach bocznych w kilku wersjach do wyboru.

 • Stalowa wiataprofile w kształcie eliptycznym, ocynkowana, zabezpieczona przed działaniem korozji
 • Poliwęglanowy dachzadaszenie z paneli poliwęglanowych w kolorze mlecznym (opal) – zapewniają one dużo światła, a jednocześnie nie blakną
 • Banneryna ścianach działowych z trwałej płyty z unikalnym atrakcyjnym designem (kilka wersji do wyboru)
 • Podświetlany napisnapis podświetlany diodami LED („MYJNIA!”) z logo Cleanart
efektowna

Wiata Recta Plus

Konwencjonalna w swoim kształcie, to jednak całkiem inna, bo dzięki designerskim dodatkom jest efektowna i wyróżnia cały obiekt na tle konkurencji. Wygląda solidnie, co z kolei wpływa na zadowolenie i komfort końcowego klienta. Idealna do zastosowania praktycznie w każdej lokalizacji.

 • Stalowa wiataprofile prostokątne, ocynkowana, zabezpieczona przed działaniem korozji
 • Płaski dach z blachy trapezowejmożna na nim zastosować instalację solarową lub fotowoltaiczną
 • Bannery PCVna ścianach działowych z atrakcyjnym designem (kilka wersji do wyboru)
 • Otok z grafikąmetalowy, wypukły otok z płaską grafiką, frezowaną, z podświetleniem; metalowa obudowa słupów (kształt prostokątny)
modułowa

Wiata Recta

Siostrzana konstrukcja z modelem Recta Plus. Modułowa technologia, którą dedykujemy inwestorom poszukającym elastycznych rozwiązań. Idealna do zastosowania praktycznie w każdej lokalizacji. Dedykowane, atrakcyjne grafiki podnoszą jej estetykę i przyciągają wzrok.

 • Stalowa wiataprofile prostokątne, ocynkowana, zabezpieczona przed działaniem korozji
 • Płaski dach z blachy trapezowejmożna na nim zastosować instalację solarową lub fotowoltaiczną
 • Bannery PCVna ścianach działowych z atrakcyjnym designem (3 wersje do wyboru)
 • Otok z napisemprosty otok z laminatu poliestrowego z wyklejanym napisem („MYJNIA!”)

Grafika i kolory godne zauważenia

Największą powierzchnią konstrukcji myjni są ścianki działowe między stanowiskami. Można je wypełnić sztampowymi banerami, ale mogą się one stać najbardziej atrakcyjnym elementem graficznym, przyciągającym uwagę kierowców. Z myślą o tym przygotowaliśmy zestaw projektów, aby każdy inwestor mógł wybrać wersję, jaka najbardziej odpowiada jego estetycznym upodobaniom.

Najpierw kolor – może klasyczny niebieski kojarzący się z wodą, albo przyciągający wzrok czerwony lub energetyczna kombinacja pomarańczu z grafitem? Dla ceniących sobie spokojniejsze aranżacje przygotowany został wariant tonujących szarości lub odmiany srebrzystej.

Ale sednem jest sama grafika banera. Można wybrać dynamiczny motyw zaczerpnięty ze śmiałych linii designu topowych pojazdów. Można zdecydować się na efektowny motyw rozlewającej się wody lub na przyciągający wzrok motyw przenikających się czerwonych i czarnych falujących wstęg. Albo poczuć się jak w kosmicznym wirze wybierając czerwoną zawijającą się spiralnie płaszczyznę.

Możliwe jest także tworzenie różnych kombinacji, np. wykorzystania dynamicznej aranżacji na ściany zewnętrzne, a spokojniejszych wewnątrz myjni lub stosowania tej przemienności na przeciwległych ścianach stanowiska.

Designerski i ergonomiczny pulpit sterujący

Z grafiką banerów współgrają także motywy na pulpitach sterujących, komponując się w spójną całość.

Blog i porady

O zaletach dwubutlowego systemu zmiękczającego w myjniach Cleanart

Zmniejszona wydajność ogrzewania, niższa skuteczność działania chemii myjącej oraz większe zużycie energii. To tylko niektóre negatywne konsekwencje stosowania twardej wody w myjni samoobsługowej. Piszemy także o zaletach dwubutlowego systemu zmiękczania w myjniach Clenart.
Czytaj więcej

Piana aktywna i funkcja pauzy – nowość Cleanarta

Wśród niezbędnych akcesoriów, które sprawią, że samochód będzie lśnił czystością, wymienić należy pianownicę. W myjniach Cleanart program piany aktywnej uzupełniamy o przydatną funkcję pauzy, którą oferujemy jako jedyni w Polsce.
Czytaj więcej

Dla inwestorów – jak otworzyć myjnię bezdotykową

Działalność gospodarcza, jaką jest myjnia bezdotykowa – biznes ten wymaga solidnego przemyślenia i równie solidnych biznesowych fundamentów. Szczególnie w obliczu rosnącej konkurencji i wymagań klientów. Inżynierowie i doradcy biznesowi WSOP pomogą tak dobrać urządzenia, aby usługi które inwestor chce świadczyć, odpowiadały lokalnym potrzebom rynku oraz preferencjom klientów końcowych, którymi dany inwestor jest zainteresowany. Nasi pracownicy...
Czytaj więcej